O blogu

Témy

Informačné systémy prenikli do všetkých oblastí života a stali sa pevným základom aj v obchode a marketingu. Sú predpokladom racionálneho rozhodovania, pretože dokážu sprostredkovať aktuálne, presné a relevantné informácie pre prijatie rozhodnutí. Spolu s rozvojom online prostredia, nových digitálnych platforiem a mobilných zariadení sa rozvíjajú aj menia používané systémy. Publikované články ukazujú rôzne pohľady na využitie informačných systémov alebo ich modulov v marketingu, na tvorbu marketingových stratégií a operatívnych plánov v prostredí internetu či na využitie nových nástrojov v marketingu (sociálne siete, virálny marketing, SEO a pod.). Ďalšie témy a informácie.

Pre koho píšeme

Články na tomto blogu sú určené pre široké spektrum čitateľov. Profesionáli a kolegovia z oblasti marketingu na internete na Slovensku a v zahraničí môžu dopĺňať a komentovať zverejnené informácie a vymieňať si tak znalosti z tejto oblasti. Marketingoví manažéri a riadiaci pracovníci tu dúfam nájdu zaujímavé poznatky na rozšírenie svojho obzoru v prostredí informačných systémov. Študentom predmetov Marketing, Informačné systémy marketingu a i. môže byť blog pomôckou pri práci na analytických štúdiách či iných zadaniach. Podeľte sa o váš názor na publikované témy a vyjadrite ho v diskusii

Optimalizovaný pre mobilné zariadenia

Blog sme prispôsobili pre zobrazenie na mobilných platformách – Android, iPhone, iPad, BlackBerry a ďalšie. Ak sa vám automaticky pri načítaní z mobilného device nezobrazí špeciálne formátovaný obsah, dajte nám prosím vedieť názov a model zariadenia a ak to bude možné, zaradíme ho do listu pre automatický redirect na mobilnú verziu.

Kontaktujte nás

Budeme radi, ak nás kontaktujete s otázkami, pripomienkami, nápadmi na spoluprácu atď.