O cvičeniach

Pred celkom dávnym časom ma oslovila stránka hackquest.de, na ktorej sú zaujímavé úlohy, ktorých riešením sa užívateľ zasväcuje do úskalí počítačovej bezpečnosti. Na tomto blogu publikujem (okrem iného) podobné cvičenia z mojej hlavy.

Cvičenia môžete nájsť v kategórii Cvičenia z bezpečnosti.  Každý blogpost by mal obsahovať dve základné informácie, a to popis úlohy (prípadne lokáciu stránky, na ktorej je úloha) a odkaz na výsledkovú listinu, na ktorej si môžete overiť správnu odpoveď. Užívatelia registrovaní na mojom blogu sa navyše môžu do výsledkovej listiny zapísať zadaním správnej odpovede do formulára na výsledkovej listine predchádzaným prihlásením do systému odpovedí.

V čase písania tohoto článku niesú výsledková listina ani prihlasovací formulár nijak naštýlované, zato sú plne funkčné a dokým sa nebudú ľudia sťažovať, tak to tak aj ostane.

 1. Dobry den

  Stale ma zaujimal bezpecnost webstranok a white hat hacking urcite si precitam vas clanok.

  Dakujem

  Jan

 2. Dobry den,

  obavam sa ale, ze uz vela z tych cviceni nieje funkcnych. Urcite si pozrite stranku hackquest.de, ktora je dedikovana presne na taketo cvicenia.

 3. Ano precitam si aj som stale v kontakte cez facebook s roznymi hackermi ktore ucia bezpecnost stranok.

  Dakujem

 4. A este som zabudol povedat ze to vsetko je legalne :grin:

Leave a Comment

Trackbacks and Pingbacks: