Bc. Siri

Tak a mám to. V utorok som obhájil bakalárku na D a včera som (podľa môjho odhadu) úspešne napísal poslednú skúšku. Takže prvý stupeň vysokoškolského štúdia mám úspešne za sebou. Super!

Na oponenta som si pripravil veľmi dobrú obhajobu a všetky body, ktoré mi vytkol, s výnimkou jedného, som mu vyargumentoval. Nakoniec sa ukázalo, že chybu spravil každý z nás. Som si totiž istý, že vedúci mi povedal, že oponent sa mi ozve. Lenže on naopak čakal, že ja sa ozvem jemu a nakoľko mu to nefungovalo dobre a ja som mu to nepredviedol, namiesto toho aby ma kontaktoval mi dal FX. Kebyže mu to predvediem, tak bojujem o známku B, takto som bol rád aj za to D. Ale veď je to vlastne úplne jedno.

siri Jun 13th 2008 09:28 am FIIT 2 Comments Trackback URI Comments RSS

2 Responses to “Bc. Siri”

 1. 1
  sarandoron Says:

  Tak konecne som aj ja bakalar na FIIT. Nejako som to obhajil aj ked ma oponent sundal ako male decko. Velmi zalezi koho ako oponenta dostane. No ale podarilo sa.

  VYRAZNE ALE NEODPORUCAM NIKOMU IST NA FIIT.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  JA BY SOM UZ DRUHY KRAT TAKU CHYBU NESPRAVIL

 2. 2
  siri Says:

  Záleží, ako to myslíš. Ja by som išiel aj druhý krát na FIIT, nadávam síce non-stop, ale študuje sa mi ľahko a inej spoločnosti mám dosť, aj keď mi tie potenciálne krúžkovice, chatovice, atď … trochu chýbajú, ale čo už.

Leave a Reply