Gears of War

Pred pár dňami mi prišla poštou nová hra s názvom Gears of War. Až dnes som sa dostal k inštalácii a skoro to skončilo preinštalovaním celého systému. Chyba bola samozrejme na mojej strane, ale aj tak ma hra naštvala skôr, než som ju vôbec hral.

Na túto hru som mal zálusk už dlhšie, lebo je fakt parádna a oproti konzolovej, ako už býva zvykom, celkom vylepšená. Nové kapitoly, DirectX 10, vysoké rozlíšenia. Keďže Microsoft trestá svojich zákazníkov (prečo, PREČO???) a ignoruje STEAM, musel som sa poobzerať po obchode. Na stránke Brlohu som našiel cenu 1199 Sk, zato Sector veľmi príjemne prekvapil cenou 499 Sk + 100 Sk poštovné. Hneď som objednal a za 2 dni som ju mal na pošte. Neviem, ako je možný takýto cenový rozdiel, ale prišla pekne zabalená originálna verzia, dokonca s profesionálnou češtinou. Dúfam, že sa to bude týkať len tituliek.

gears_of_war

Problém nastal s inštaláciou, kedy mi Autorun namiesto nainštalovať ponúkol priamo aby som hral. Tak som sa išiel pozrieť do adresára s hrami a fakt, Gears of War. Vedel som, že GOW som hral cracknutý, ale myslel som si, že na starom systéme. Skratová reakcia bola shift + delete a hotovo. Lenže tým som sa dostal do situácie, že hra nešla odinštalovať a zároveň ani nainštalovať. Bol som nahratý a začal som uvažovať o preinštalovaní systému, veď čo už. Všetko našťastie vyriešili registre, 15 minút som mazal všetko, čo obsahovalo “Gears of War” (a bolo toho fakt dosť), vymazal som adresár z Program Data a všetko išlo. Našťastie.

Takto sa mi ešte po dlhom čase vypomstila cracknutá hra a samozrejme moja blbosť.

siri Aug 27th 2008 08:31 pm Uncategorized 4 Comments Trackback URI Comments RSS

4 Responses to “Gears of War”

 1. 1
  Lovec Says:

  toto mne volakedy davno urobilo AVP2 normalne som to odinstaloval a potom ked som to chcel znova nahrat tak mi to pisalo nechvto odinstalujem

 2. 2
  Anonymous Says:

  OMGLOLN00B, Shift+Del….! HAHAHA Ked nie je miesto na HDD, skus Shift+Del zlozku WINDOWS. Je docela velka a nikdy tam nechodim tak naco mi je?! HAHA! Ale pre istotu ju najprv “zalohuj” kebynieco nahodou! LOOOOL

 3. 3
  JimmY Says:

  tyy nobrain uz si niekedy skusal deletnut windows zlozku?? ocividne nie, ked tu pises taketo somariny…

 4. 4
  Kosay Says:

  Škoda, večná škoda že na PC je iba GoW 1. :(

Leave a Reply