Baterka v iPod Classic 160GB

Tento iPod už mám viac ako 2 roky a som s ním viac-menej spokojný aj keď to množstvo chýb (a klasická politika Apple: Už sme Ti to predali, sereme na Teba) a hlavne nízka hlasitosť ma permanentne vytáča. Z čoho som ale veľmi milo prekvapený, dokonca až nadšený je výdrž, ktorá sa ani po dvoch rokoch prakticky každodenného používania nijako postrehnuteľne nezmenila a je úplne fantastická. V praxi ani neriešim dobíjanie, iPod bez problémov vydrží 2 týždne a za tú dobu do neho zvyknem niečo nahrať, počas čoho sa samozrejme nabije.
Výborné je tiež aj kontinuálne vybíjanie. U môjho starého iPodu 4G som po dvoch rokoch vedel, že ak ukazateľ klesne pod polovicu, za chvíľu je koniec. A ten prišiel veľmi rýchlo po nabití. V prípade Classicu je to iné, napríklad teraz už druhý deň idem na “1 paličku” a som presvedčený, že zajtrajšok by ešte zvládol. Vlastne si ani nepamätám, či sa mi niekedy vybil :)
Kiež by toľko vydržal aj môj iPhone…

Viac som sa iPodu venoval v článku Starosti a radost – Apple iPod

siri Nov 26th 2009 11:13 am Uncategorized 4 Comments Trackback URI Comments RSS

4 Responses to “Baterka v iPod Classic 160GB”

 1. 1
  Patrik Vogl Says:

  Kdybychom v iPhone uřízli půlku displeje, vypnuly GSM modul, nepoužívali Wifi a měli ho JEN na hudbu, také by vydržel více :D

  Podle mě je nejhorší GSM modul a neustálé surfování (maily, Facebook, Twitter a tak podobně). Mě vydrží iPhone nabitý jeden den při běžném provozu, pokud bych se hodně mírnil a vyzvedával jen maily a sociální sítě, téměř dva dny. S těma baterkama je to mizérie.

 2. 2
  siri Says:

  Mám rovnaké skúsenosti, dosť pomáha stiahnutie jasu a vypnutie Wifi. Jednoznačne najviac ale pomáha Apple kábel v práci :)

 3. 3
  Clarice Says:

  These tabs help to easy access of the apps in structural manner.
  We have a black November for you to enjoy good sale. If you like Risk-style games, then European War is the perfect game you
  are searching for.

 4. 4
  Eusebia Says:

  It is a courageous and a bold step if it will be implemented because custom writing services have
  become the most vibrant actor of writing industry and an integral
  part of students’ life. Typically the writer will write the content and send it to the person who
  hired them to submit to the article directory and
  then they will be paid through Pay – Pal or some other payment method.
  So students should prefer to seek help from professional essay writers rather
  than any improper writer.

Leave a Reply