Ing. Siri

Tak som to dokázal, úspešne som ukončil moje vysokoškolské štúdium. Nakoľko naša škola vcelku ignoruje štátnice, dostal som len jednu známku, za diplomovku aj za štátnicovú otázku spolu: E. Vcelku hanba, ale treba podotknúť, že na štátnice som sa učil hodinu a diplomovku som flákal, ako sa dalo. Až som prekvapený, že mi to prešlo, aj keď tesne. Za najväčšiu frajerinu samozrejme považujem to, že som nikdy neopakoval žiadny zápočet, alebo skúšku, proste celkom plynulý priebeh štúdia. Keď vezmem do úvahy, ako som pristupoval ku škole a skúškam, zdá sa mi to neuveriteľné :)

Na obhajobách som mal neskutočné šťastie, čo krásne vypovedá o celom mojom štúdiu. Išiel som presne v ten deň a čas, kedy som chcel ísť (ako prvý, v pondelok o 8:00, nech to mám rýchlo za sebou a mám pokoj) a spýtali sa ma tú jedinú otázku, ktorú som vedel (návrhové vzory). Prekvapivo som odpoveď nemal až takú suverénnu ako by som chcel, navyše ma jeden člen komisie prekvapil otázkou o MVC, čo som spočiatku ani nevedel, čo to je (Model-view-controller). Ono je to aj tak skôr architektonický model, než návrhový. Každopádne ja by som si dal známku D, ale neviem, čo a ako prezentovali ľudia po mne, takže to beriem tak, že som si to éčko zaslúžil. A veď je to vlastne úplne jedno.

siri Jun 17th 2010 09:55 am FIIT 8 Comments Trackback URI Comments RSS

8 Responses to “Ing. Siri”

 1. 1
  jackal Says:

  Gratulacia.

 2. 2
  Zatkowich Says:

  drakulujem :-)

 3. 3
  siri Says:

  Ďakujem :)

 4. 4
  Maross Says:

  NAzdar

  , velmi sa mi pacia tvoje prispevky. Mam, ale na etba jednu otazku. Prijali ma na FIIT ing studium, konkretne v programe Počítačové a komunikačné systémy a siete. Aky mas pocit z II stupna ? tazsie ako BC ?

 5. 5
  siri Says:

  Neviem aké to je na sieťach, ale podľa mňa je FIITka celá ľahká. Ideálne ak popri tom pracuješ v rovnakom fachu :)

 6. 6
  MAross Says:

  :D tak teraz neviem , co si mam o tom mysliet , ako jasne , ak ta to aspon trosku bavi a ako si povedal, ked s tym aj pracujes popri skole je to fajn … vela ludi odchadza po prvom semestri BC.. ja sa hlasim z inej univerzity tak uvidime aky to bude mat dopad :D , asi nie moc idealny

 7. 7
  siri Says:

  Ja som tiež počul od viacerých ľudí, že FIITka je považovaná za ťažkú školu, ale mne sa to nezdalo. Neviem no, asi treba jedine vyskúšať :)

 8. 8
  K ako Kačena! Says:

  Ďakujem za materiály.

Leave a Reply